Ukazali su nam poverenje

Predstavljamo neke od naših radova...

Škola glume, filmske i pozorišne režije ''Prvi koraci'' za uzrast od 6 do 26 godina pruža Vam jedinstven program u regionu. Najveći fond časova i rad sa 17 predavača na mesečnom nivou kao i pristupačnom cenom i od samo 222 dinara po času u centru grada.

Škola koncipirana po programu akademije gde polaznici pored časova glume uče i predmete:
Scenski govor, tehnika glasa, scenske igre, scenski pokret, akrobatika i scenke borbe, gluma pred kamerom, istorija pozorišta, istorija filma, lutkarstvo, filmska i TV režija, pozorišna režija.

Svaki predmet je rad sa zasebnim predavačima, čitav tim profesinalaca, 17 predavača, koji su završili adekvatne umetničke akademije, a mnogi od njih su i aktivni fakultetski profesori za svoju oblast.

Naša škola pored glume ima i školu filmske i TV režije kao i pozorišnu režiju. Ta činjenica je najbitnija kako za glumce tako i za reditelje. Učenici sa glume imaće privilegiju da ukoliko žele učestvuju u predstavama i filmovima.
Takođe naša škola će omogućiti prostor gde polaznici mogu imati svakodnevne individualne ili kolektivne probe.

Visit page >>>

­